Dragon Starachowice - News

10-07-2011

Mistrzostwa Polski Ostrowiec Świętokrzyski 17-19.06.01r

Po raz pierwszy w tym roku Ostrowiec Świętokrzyski gościł zawodników kick-boxingu. W dniach 17-19.06.20011 zostały zorganizowane Mistrzostwa Polski Seniorów Light-contact i Full-contact juniorów oraz Puchar Prezydenta w Semi-contact. Ze starachowickiego klubu sportowego Dragon wystartowało 10 zawodników.  Start naszych zawodników mozna uznać za bardzo udany, przywieźli oni bowiem aż 12 medali. Najlepiej popisali się kadeci zdobywając: 5 złotych krążków-Dominika Czernikiewicz, Filip Goszczyński, Ernest Kisiel,  Konrad Krzepkowski, Robert Siebyła; 2 srebrne, 3 brązowe. W kategorii seniorów w Light-contact 1 srebry i 1 brązowy medal wywalczyli Arkadiusz Czepliński i Marek Jasiński. W walce o złoto Arkowi przeszkodziła kontuzja stawu kolanowego. jednak styl i walecznośc zawodnika została doceniona przez obserwującego zawody trenera kadry narodowej. Arek został powołany na zgrupowanie kadry narodowej w Spale.